4 * hvězdičkové apartmány v Třeboni

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Třeboni. Najděte si jeden z hotelů, apartmánů a penzionů přímo ve městě, nebo i v okolí Třeboně, kde najdeme města Domanín, Spolí, Lomnice nad Lužnicí, Štěpánovice a Stráž nad Nežárkou.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


4 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 4 1 

1. Two-Bedroom Apartment in Trebon StarStarStarStar

Foto: Two-Bedroom Apartment in Trebon
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Two-Bedroom Apartment in Trebon is set in Třeboň. Guests have access to free WiFi. The apartment includes 2 bedrooms, a kitchen with a dishwasher and a microwave, as well as a coffee machine. A TV is available. Chateau Třeboň is 1.


2. Apartment Michaela StarStarStarStar

Foto: Apartment Michaela
Pokojů: 3
Hodnocení hostů
87 %

Apartmán Michaela nabízí ubytování v rušné části Třeboně, 5 minut chůze od centra města, 800 metrů od zámku Třeboň a 1 km od lázní Aurora.


3. Apartmány Třeboň Vila EVIO StarStarStarStar

Foto: Apartmány Třeboň Vila EVIO
Pokojů: 4
Hodnocení hostů
96 %

Apartmány Třeboň Vila EVIO se nachází v Třeboni v Jihočeském kraji, 1,9 km od zámku Třeboň, a nabízí gril a zázemí pro vodní sporty. Na místě je soukromé neplacené parkoviště.

Pokoje

Apartmán
osob55 - 105 EUR za noc
Apartmán
osob54 - 115 EUR za noc

4. Apartmán Relax StarStarStarStar

Foto: Apartmán Relax
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
83 %

Apartmán Relax nabízí ubytování v Třeboni. Zámek v Třeboni je vzdálený 500 metrů. Součástí apartmánů je TV s plochou obrazovkou a v některých případech také posezení a/nebo balkon.


4 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 4 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: